پاورلیفتر
بدان که خداوند بر همه چیز آگاه است . پس بنگر که چگونه باید باشی ...
آرشیو
موضوع بندی
چهارشنبه 5 مهر‌ماه سال 1385
امید به طلای حسین رضازاده زنده شد !

علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری ایران و عضو هیات رئیسه فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری که برای دفاع از وزنه برداری ایران به همراه ایوانف به دومینیکن محل برگزاری مسابقات جهانی سال 2006 سفر کرده بود اعلام کرد: توانستیم زمینه تشکیل جلسات فوق العاده را با تاماش آیان، رئیس فدراسیون جهانی و همچنین دیگر اعضای هیئت رئیسه فراهم کنیم و طی آن تمامی مشکلاتی که گریبان‌گیر ورزش پاک مان شده را مطرح کنیم. به خاطر منافع ملی و حساسیت موضوع و همچنین در پیش بودن رقابتهای مهم بین‌المللی، به هر ترتیبی که بود نظر مساعد آنها را در مورد عدم محرومیت ایران جلب کردیم و تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان می تواند طبق روال قبلی در میادین برون مرزی حضور یابد. موضوع و منتفی شدن محرومیت وزنه‌برداری ایران در تلاشیم تا سایر موارد را نیز با رایزنی و مذاکره حل وفصل کنیم.

همچنین با منتفی شدن محرومیت ایران حسین رضا زاده قوی ترین مرد جهان جهت شرکت در رقابت‌های جهانی دومنیکن امشب به این مسابقات اعزام خواهد شد.

رضازاده با تایید این مطلب گفت " تاماش آیان " رییس فدراسیون بین‌المللی وزنه‌برداری شخصا از من برای شرکت در این مسابقات دعوت کرده‌است .

وی با اشاره به زمان باقی‌مانده تا آغاز رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جهان اظهارداشت با آنکه چند روزی به علت مشکلاتی که برای وزنه‌برداری ایران بوجود آمده است ، تمرین نکرده‌ام ولی شرایطم برای شرکت در این مسابقات مطلوب است.

دارنده دو مدال طلای بازی‌های المپیک در ادامه با ابراز تاسف از مثبت بودن آزمایش دوپینگ ‪ ۹‬تن از ملی‌پوشان وزنه‌برداری ایران گفت هیچ‌یک از ملی‌پوشان وزنه‌برداری ایران در این امر مقصر نیستند ، بلکه تمامی مشکلاتی که برای وزنه‌برداری ایران رخ می‌دهد ، ناشی از ضعف مدیریت است.

وی افزود اگر فدراسیون وزنه‌برداری مدیریتی قوی داشت با مشکلات موجود روبه‌رو نمی‌شد .

در این بین بخونید تذکر نماینده های مجلس به احمدی نژاد رو ! :

سیزده نماینده برای برخورد با مسببان فاجعه دوپینگ ‪ ۹‬نفر از وزنه‌برداران تیم ملی به رییس جمهوری تذکر دادند.

غلامعلی حداد عادل رییس مجلس که تذکرات نمایندگان را قرائت می‌کرد ، "سیدجلال یحیی زاده"، "ستار هدایت خواه"، "ایرج ندیمی"، "جهانبخش محبی‌نیا"، "یوناتن بت کلیا" "احمد ناطق‌نوری" و "الیاس نادران"، نمایندگان تفت و میبد، بویراحمد و دنا، لاهیجان و سیاهکل، میاندوآب، آشوریان، نور و محمودآباد تهران را از جمله نمایندگان تذکردهنده در این خصوص معرفی کرد.

دیگر نمایندگان تذکردهنده "سیدقباد مرتضوی"، "سیدمحمدمهدی پورفاطمی"، "موسی قربانی"، "سیدمحمدرضا میرتاجدینی" و "عشرت شائق" و "محمدعلی حیدری" نمایندگان اردل و فارسان، دشتی و تنگستان، قائنات، تبریز و لنگرود معرفی شدند.

این نمایندگان نسبت به حمایت لازم از اعزام وزنه‌برداران غیر دوپینگی به ویژه حسین رضازاده نیز تذکر دادند.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 513414


free counters

Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها